Víš, že jsem hrozná

Překročí zlobivá holka Mia svůj stín?

O Mie všichni říkají, že je problémová teenagerka – kašle na školu, přehání to s večírky a s kluky zachází až příliš daleko. Nakonec nad ní její rodiče zlomí hůl a odešlou ji do internátní školy pro problematické dívky kdesi uprostřed lesů. Mia se musí postavit čelem ke své minulosti a zároveň si klade otázky, k čemu takové zařízení vlastně je? Poslali by ji do něj vůbec, kdyby nebyla holka, ale kluk? Dokáže překročit stín vlastní minulosti a vypořádat se s předsudky, které ji obklopují?

Informace
Koupit
Jazyk:
čeština
Počet stran:
268
EAN:
9788076612808
Datum vydání:
13. 9. 2021
Věk od:
15
Šířka:
130
Výška:
200
Nakladatel:
COOBOO
Typ:
Kniha
Vazba:
brožovaná lepená s chlopněmi
Posty, které by tě mohly zajímat
citáty

Když si prožiješ pocit extrémní viny nebo něco extrémně traumatickýho, rozloží tě to až někde na buněčný úrovni. Klidně to můžou prožít naši předkové a stejně to dopadne i na nás, stejně jako dědičný křivý prsty na nohou nebo srdeční choroba.

Jessie Ann Foley: Víš, že jsem hrozná
citáty

Proč mi vůbec nikdy nikdo neřekl, že v životě není nic jenom na zkoušku, že úplně všechno, co uděláte, se počítá a že můžete chlastat a hulit tak moc, že zapomenete, co jste dělali nebo co vám udělali, ale to, jak jste se potom cítili, se zapomenout nedá?

Jessie Ann Foley: Víš, že jsem hrozná
videa
Zářijová online merenda

Září ovládne fantasy, ale nebojte, vyjde i pár dystopií a jedna contemporary 😁 Ola měla tentokrát problém vybrat jenom jednu knížku za bambilion hvězdiček, nejradši by to dala ještě třem dalším, takže se připravte, že i vy si natáhnete seznam knih k přečtení o pořádný kus 😅