Pravidla pro holky

Začne to dřív, než vám to vůbec dojde. Naučíte se pravidla pro holky.

Marin je vynikající studentka, Její budoucnost vypadá zářně – angličtinář pan Beckett oceňuje, jak píše, a povídá si s ní o knihách. Když ale učitel zajde v jejich „vztahu“ příliš daleko, je Marin v šoku a zmatená, protože neví, co se vlastně stalo. Může za to všechno ona? Když konečně sebere odvahu celou situaci řešit s vedením školy, nikdo jí nevěří. A ona ho navíc musí dennodenně vídat. Když události ve škole i v jejím osobním životě začnou nabírat nebezpečné obrátky, musí si napsat vlastní pravidla.

Informace
Ukázka z knihy
Koupit
Jazyk:
čeština
Počet stran:
208
EAN:
9788076611856
Datum vydání:
26. 4. 2021
Věk od:
14
Šířka:
130
Výška:
200
Nakladatel:
COOBOO
Typ:
Kniha
Vazba:
brožovaná lepená s chlopněmi
Posty, které by tě mohly zajímat
blog
Stačí jedna kniha?

Standalones (samostatné knihy, co nejsou součástí série) mají své výhody i nevýhody. Výhody jsou takové, že se vše krásně uzavře v rámci jedné knihy a nemusíme pak čekat na další díly. Největší nevýhoda je taková, že už pak nemáme šanci se znovu setkat s oblíbenými postavami, protože jejich knižní příběh už skončil. A my je […]

citáty

Pamatuj si, holka: teď je pro tebe ta nejlepší doba v dějinách lidstva! Můžeš dělat všechno! Můžeš být kdokoli! Můžeš být, čím chceš! Pokud budeš dodržovat pravidla.

Candace Bushnell, Katie Cotugno: Pravidla pro holky
videa
Dubnová online merenda

Připravte si kakajíčko (a hodinu času), v dubnu vyjde spousta knížek, které chcete číst.