HumbookFest - FAQ

O HumbokFestu

HumbookFest je knižní festival pro fanoušky young adult, který se koná každý rok na podzim v Praze. Kromě programu se zahraničními a českými autory nabízí také bohatý doprovodný program, a to nejen pro fanoušky čtení. Pro více informací o aktuálním ročníku sledujte náš Facebook.

Pořadatelem festivalu je Albatros Media a.s.

Pátý ročník HumbookFestu se bude konat v Cubex Centru v Praze 10. října 2020. Potvrďte účast na oficiální události.

Program letošního ročníku připravujeme a postupně zveřejníme.

Kdo letos přijede?

Cestování ze zahraničí je teď komplikované, proto v tuto chvíli připravujeme čistě ČESKÝ HUMBOOKFEST! Ze začátku nás trochu mrzelo, že nepřivezeme žádnou velkou zahraniční hvězdu, ale nakonec nám to přijde jako super příležitost dát konečně pořádný prostor těm českým. Ostatně máme tu dost autorů a autorek, kteří píší skvělé knihy, a spoustu témat, o kterých můžeme diskutovat. Letošní ročník pro nás bude velkou oslavou české young adult scény a doufáme, že se přidáte a nenecháte si ho ujít. Všechna jména postupně zveřejňujeme v sekci Autoři.

Jak se na HumbookFest dostanu?

Cubex Centrum se nachází na adrese Na Strži 2097/63 140 00 Praha 4-Nusle. Nejlépe se sem dostaneš červenou linkou metra C. Zastávka se jmenuje Pankrác a je kousek od Cubexu. Linka C vede i přes Hlavní nádraží (pro ty, kteří přijedou vlakem) a zastávku má i na Florenci (zde staví autobusové spoje).

Vstupenky na festival

Lístek potřebuje každý návštěvník včetně dětí od 6 let. Mladším dětem ale účast nedoporučujeme, obsazenost prostor pro ně nebude vhodná. Vstup s kočárkem také nedoporučujeme.

Lístky začneme letos prodávat až ve chvíli, kdy budeme mít informace ohledně kapacit a podmínek akcí pořádaných během podzimu. Předběžně to plánujeme na konec srpna, ale může se to samozřejmě změnit.

Bohužel ne, vstupenky se budou prodávat pouze v předprodeji.

Kolik stojí lístky na HumbookFest?

Cena lístků bude zveřejněna společně s informací o zahájení prodeje.

Související posty
humbookfest
2 pravdy a 1 lež Martiny Čekalové
humbookfest
2 pravdy a 1 lež Thea Addaira
blog
Staňte se ambasadory HumbookFestu 2020!

Milujete knihy? Žijete literaturou? Jste knihomolové každým coulem? Došlo to u vás až do fáze, že máte vlastní blog, kanál na YouTube, stránku na Facebooku, knižní podcast nebo bookstagram a šíříte tak své názory na knihy mezi lidi? Chcete se posunout dál a stát součástí největšího YA knižního festivalu u nás? Staňte se ambasadorem HumbookFestu […]