HumbookFest - FAQ

O HumbokFestu

HumbookFest je knižní festival pro fanoušky young adult, který se koná každý rok na podzim v Praze. Kromě programu se zahraničními a českými autory nabízí také bohatý doprovodný program, a to nejen pro fanoušky čtení. Pro více informací o aktuálním ročníku sledujte náš Facebook.

Pořadatelem festivalu je Albatros Media a.s.

Pátý ročník HumbookFestu se bude konat 10. října 2020 a bude online zdarma pro všechny. Potvrďte účast na oficiální události.

Program letošního ročníku postupně zveřejňujeme v sekci Program.

Kdo letos přijede?

Cestování ze zahraničí je teď komplikované, proto v tuto chvíli připravujeme čistě ČESKÝ HUMBOOKFEST! Ze začátku nás trochu mrzelo, že nepřivezeme žádnou velkou zahraniční hvězdu, ale nakonec nám to přijde jako super příležitost dát konečně pořádný prostor těm českým. Ostatně máme tu dost autorů a autorek, kteří píší skvělé knihy, a spoustu témat, o kterých můžeme diskutovat. Letošní ročník pro nás bude velkou oslavou české young adult scény a doufáme, že se přidáte a nenecháte si ho ujít. Všechna jména postupně zveřejňujeme v sekci Autoři.

Budu si moci koupit podepsané knihy?

Ano, chystáme online HumbookFest stánek, který kromě podepsaných knih nabídne i merch jako jsou svíčky, záložky a další. Koupit si budete moci i VIP tašku s exkluzivní reading copy. Nákup v našem online stánku bude ta nejlepší forma podpory, kterou nám a autorům můžete poskytnout.

Související posty
humbookfest
2 pravdy a 1 lež Nofreeusernames
humbookfest
Jaký bude HumbookFest 2020?

SLEDUJTE 10. 10. 2020 OD 10:30 STREAM NA NAŠEM YOUTUBE KANÁLE HumbookFest už popáté! Hurá! Jenže… I nám koronavirus úplně překopal původní plány. Od začátku příprav letošního ročníku jsme věděli, že to bude výzva. Sledovali jsme aktuální nařízení vlády a snažili se přizpůsobit měnícím se podmínkám a okolnostem. Věděli jsme, že i kdyby trakaře padaly […]

humbookfest
2 pravdy a 1 lež Alžběty Bílkové