HumbookFest - Artist Avenue

HumbookFest je literární festival zaměřený na čtenáře young adult, který ve střední Evropě nemá obdoby. Letos se bude konat již podeváté a návštěvníkům nabídne skvělé české autory a autorky a další tvůrce, mnoho tematických besed, workshopů i hvězdné zahraniční autorky. Samozřejmě dojde i na cosplay přehlídku a spoustu dalších originálních aktivit.

V loňském roce jsme na HumbookFestu chtěli dát možnost představit a nabídnout k prodeji svou tvorbu menším i větším tvůrcům fanartů, šperků, knihomolských doplňků a dalších originálních předmětů.

S více než 2500 unikátními návštěvníky v roce 2023 je HumbookFest skvělá příležitost k představení a prodeji vašich produktů.

Co je Artist Avenue?  

Artist Avenue je místo vyhrazené pro prezentaci a prodej originálního ručně vyráběného zboží. Vystavovatelé zde získávají možnost setkat se se svými fanoušky, představit jim svou tvorbu, získat nové kontakty a zkušenosti. Pro každého smluvně registrovaného tvůrce zajistíme prodejní místo, na němž se může setkat s návštěvníky a prodávat své kresby, plakáty, placky, šperky či jiné produkty své tvorby. V případě zájmu zajistíme také základní mobiliář.

Co je dobré vědět? 

  • Základní velikost výstavního prostoru (stolu) je 2m2 a přísluší k němu jedna židle a vstup do prostor O2 universa pro jednoho člověka.
  • Na základě individuální domluvy může být prostor větší, případně si vystavovatel může zařídit vlastní stánek.
  • V rámci základního vybavení není připojení na elektřinu, pokud ho budete potřebovat, vyznačte to v přihlášce. I dle toho bude umístění stánků v uličce rozvrženo.
  • FanArty jsou povoleny.
  • Zákaz prodeje a využití obrazů vygenerovaných pomocí AI nástrojů.
  • Zákaz veřejného vystavení materiálů nevhodných pro mládež.
  • Ke každému stánku je možnost zařídit dodatečný vstup pro pomocníka.
  • Sdílení prodejního stánku více prodejci není povoleno (vzájemná výpomoc například při hlídání vedlejšího stánku je v pořádku).
  • Umístění jednotlivých prodejců bude zaneseno v plánku HumbookFestu (přesuny stolů na místě proto nejsou povoleny).

Jak se mohu přihlásit? 

Kapacita pro Artist Avenue je limitována, tvůrci proto budou vybíráni především na základě kvality a tak, aby nabídka produktů pro návštěvníky byla co nejpestřejší. Poplatek za základní výstavní prostor činí 1500 Kč bez DPH, s mobiliářem 2000 Kč.

Za pronájem nadstandardního mobiliáře (regály, prodlužka, ubrus, atypický stůl,… pak dle ceníku O2 universum, případně www.partynabytek.cz – konkrétně dle požadavků prodejce.

Místo u stánku v sobě zahrnuje zároveň jednu vstupenku na akci pro tvůrce, který o stůl zažádal.

Registrací vašeho stánku se zavazujete dodržovat Pravidla pro vstup na HumbookFest a prodeje. Porušení těchto pravidel může vést až k uzavření stánku, a to bez nároku na vrácení poplatku za pronájem nebo jakoukoliv jinou finanční kompenzaci.

Přečtěte si obchodní podmínky.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně Artist Avenue, zodpovíme vám je na humbook@albatrosmedia.cz 

Přihlášky můžete vyplnit do 25. srpna 2024 přes tento formulář:

Související posty
humbookfest
Fotoreport z HumbookFestu 2023

Jaký byl HumbookFest 2023? Najdete se na fotkách? Pokud byste chtěli nějakou přesdílet, hodit na svůj Insta apod., nezapomeňte označit @humbook a připsat jméno fotografa a označení, který je uveden u každého alba. Stáhněte si fotky od Matěje Hoška @mattesh Stáhněte si fotky od Evy Měcháčkové @eveanimal Stáhněte si fotky od Kláry Mithové @clara.photohgraphy Stáhněte […]

videa
VLOG #HumbookFest2022

„HumbookFest je akce, na kterou můžete přijít v korunce a nikomu to nepřijde trapné, naopak vám všichni pochválí šaty a ještě se s vámi vyfotí.“ Tak si v Makynině vlogu užijte akci, o které lidi říkají tak krásné věci. Letos jste udělali parádní atmosféru a my vám za to DĚKUJEME 🙏❤️

humbookfest
Fotoreport z HumbookFestu 2022

Jaký byl HumbookFest 2022? V nových prostorech, ale pořád hlavně o knihách a potkávání se. Najdete se na fotkách? Pokud byste chtěli nějakou přesdílet, hodit na svůj Insta apod., nezapomeňte označit @humbook a připsat jméno fotografa: Matěj Hošek.