HumbookFest - Vstupenky

Vstupenky na čtvrtý HumbookFest se prodávají od 15. srpna 2019 od 14:00 na Ticketstream.

K dispozici jsou 2 typy lístků. Základní lístek, který slouží jako vstup na veškerý program festivalu kromě autogramiády zahraničních autorů, stojí do 31. srpna 449 Kč a následně se zdraží. Lístek PLUS, který navíc umožní vstup na autogramiádu zahraničních autorů a zároveň obsahuje VIP tašku s dárky včetně exkluzivní reading copy (v celkové hodnotě více než 2 000 Kč), stojí do 31. srpna 799 Kč a následně se zdraží.

Držitelům průkazu ZTP/P, kteří potřebují doprovod, stačí jen jedna vstupenka, doprovod je zdarma. U lístků PLUS má doprovod obyčejný vstup bez dárků, může samozřejmě jít na autogramiádu zahraničních autorů, ale nemůže si přinést vlastní knihy. Další slevy nenabízíme.

Vstupenky zakoupíte na www.ticketstream.cz nebo na bezmála 500 prodejních místech sítě TICKETSTREAM.

Související posty
videa
Marillee a Radši knihu zpovídají HumbookStart 2019
videa
Martina Čekalová (letošní HumbookStart) zve na #HumbookFest 2019
rozhovory
Mary E. Pearson: Spisovatelova mysl je nebezpečná věc, jakmile začne o něčem uvažovat, je těžké to zastavit

Mary E. Pearsonová chtěla být spisovatelkou už odmala. A podařilo se! Psaní knih se věnuje na plný úvazek. Žije v Carlsbadu v Kalifornii společně se svým manželem a dvěma zlatými retrívry. Napsala již několik úspěšných knih, ale proslavila ji především trilogie Kroniky Pozůstalých. Letos jí u nás vyšla i kniha Zlodějský tanec, první díl duologie […]