HumbookFest - Vstupenky

Vstupenky na HumbookFest 2022 se prodávají na Ticketmaster.cz
Stejně jako loni máš možnost si letos koupit základní nebo VIP vstupenku. A to dokonce za stejnou cenu jako loni. Tedy základní vstupenku za 649 Kč (od 21. 10. za 699 Kč) a VIP za 1199 Kč. Součástí VIP vstupenky je automaticky vstup na autogramiádu zahraničích autorek a dárková plátěná taška plná dárků (viz níže).

Na četná přání jsme nicméně letos přeci jen udělali změny – přidali jsme ještě jeden typ vstupenky, a to základní s autogramiádou. Zakoupením této vstupenky si kupuješ vstup na HumbookFest a vstup na autogramiádu zahraničních autorek. Tento lístek koupíš za 849 Kč.

A to pořád ještě není všechno! Víme, že někteří z vás pojedou z daleka a budou v podvečer spěchat na vlak či autobus zpět domů. Autogramiáda zahraničních autorů se historicky vždy poměrně protáhla a tak ji letos rozdělíme na dvě části.

VIP vstupenku (tedy vstup na HumbookFest, vstup na autogramiádu a plátěnou tašku s dárečky) si tak můžeš koupit ve dvou variantách – dopolední (s autogramiádou 10:30 – 12:00) a odpolední (s autogramiádou od 18:00 a s předpokládaným koncem 21:00). Přímo na dopolední autogramiádě navíc bude zajištěn prodej knih obou zahraničních autorek a ty se tak nemusíš bát, že pokud si je nepřineseš s sebou, musíš hned ráno běžet do fronty do stánku s prodejem knih a pak hned do další fronty na podpis.

Pozor! VIP vstupenky a vstupenky základní + autogramiáda lze koupit pouze online. Je to z toho důvodu, abychom díky mailové komunikaci mohli lépe organizovat výdej VIP tašek a pokyny pro samotné autogramiády. Výše uvedená cena lístků platí pouze měsíc od startu prodeje, od 21. 10. 2022 stoupne cena o 50 Kč u každého druhu lístku.

Základní vstupenky si letos budeš moct koupit i na místě, v den konání akce.

Co najdeš v dárkové tašce?

Kromě samotné plátěné tašky s vizuálem HumbokFest 2022 ještě tyhle dárečky:

  • reading copy chystané young adult knižní pecky
  • vonná svíčka – limitovaná edice HumbookFest 2022
  • knihomolské nálepky – limitovaná edice HumbookFest 2022
  • dvě placky – limitovaná edice HumbookFest 2022
  • poznámkový blok Albi
  • dvě energetické tyčinky DM
  • balíček chipsů Racio
  • voucher na nákup v e-shopu www.albatrosmedia.cz

Celková hodnota tašky je 1300 Kč.

Máš-li průkaz ZTP/P cena vstupenky se pro tebe nemění, tvůj doprovod má pak vstupenku za 1 Kč. A to čistě proto, aby vstupenku měl, prošel turniketem a my jsme přesně věděli, kolik máme na akci lidí.

HumbokFest 2022 je určen především pro čtenáře young adult. Úplně malé děti si tak akci nejspíš neužijí, ale navštívit ji samozřejmě mohou. Děti do 8 let věku mají vstupenku za 49 Kč.

Související posty
videa
VLOG #HumbookFest2022

„HumbookFest je akce, na kterou můžete přijít v korunce a nikomu to nepřijde trapné, naopak vám všichni pochválí šaty a ještě se s vámi vyfotí.“ Tak si v Makynině vlogu užijte akci, o které lidi říkají tak krásné věci. Letos jste udělali parádní atmosféru a my vám za to DĚKUJEME 🙏❤️

humbookfest
Fotoreport z HumbookFestu 2022

Jaký byl HumbookFest 2022? V nových prostorech, ale pořád hlavně o knihách a potkávání se. Najdete se na fotkách? Pokud byste chtěli nějakou přesdílet, hodit na svůj Insta apod., nezapomeňte označit @humbook a připsat jméno fotografa: Matěj Hošek.

videa
Radši bych… Čeští autoři se ptají Lin Riny

V rámci příprav na HumbookFest 2021 pro vás čeští autoři vymýšleli záludné otázky inspirované jejich knihami (mrkněte na videa v eventu na Facebooku) My jsme je všechny posbírali a položili je i Lin Rině. Souhlasíte s tím, co si vybrala?