7 nejlepších citátů z Navždycky

Mei Bradleyová se pomalu smiřuje s tím, že dopis z Bradavic už nedorazí. Tuhle nespravedlnost naštěstí zmírňuje čokoláda, kterou fakt miluje! Když už jsme u toho, miluje i svého nejlepšího kámoše Travise, ale to mu nemůže říct, aby všechno nepokazila. U jejího úhlavního nepřítele Liama není co pokazit, protože s tím válčí už od třetí třídy. Přestane Liam někdy prudit? Uvidí Travis v Mei víc než jenom kamarádku? A dojde konečně i na vysněné rande?

Navždycky je feel-good romance ze střední, která vznikla na motivy storki Jsem tu a mám čokoládu a je to knížka napůl napsaná ve zprávách přes messenger. Tady je 7 našich nejoblíbenějších citátů.

Je neuvěřitelné, jak se s takovou dávkou ignorantství mohl dožít sedmnácti. Kdyby mu hořela střecha nad hlavou a já ho ujistila, že to za chvilku samo přejde, uvelebil by se pohodlně na gauči a odvrátil zrak od televize až ve chvíli, kdy by mu začaly doutnat ponožky.

Jsem prokletá! Kdybych políbila žabího prince, promění se v ještě ošklivější ropuchu.

V jejích očích jsem tím klesla mezi naprosto nezajímavé bytosti, jako jsou hráči na lesní roh, učitelé filosofie a chovatelé lenochodů. Mně osobně teda hraní na lesní roh připadá jako velká machrovina, i když si zrovna nevybavím, jak takový lesní roh vypadá.

Některá kamarádství ale zaberou víc času, nestačí jen někomu půjčit na pískovišti lopatku, někdy je třeba kolem sebe nějakou dobu kroužit, než se vaše trajektorie protnou.

To je ten pocit, když jste s někým, s kým máte být. Pohodlně nepohodlný.

Člověka definují věci, které miluje, ne ty, které nenávidí, ne ty, kterých se bojí.

I když to neskončilo jako ve filmu, nezapadalo slunce a náš polibek nedoprovázel pouliční houslista, který tomu okamžiku hrál dokonale romantický soundtrack, byla jsem v té chvíli šťastnější než Dobby, který právě dostal od pána ponožku.

Citáty si můžete stáhnout i graficky a použít třeba jako tapetu do mobilu, nebo vytisknout jako záložku do knížky.

předchozí
další
Marky alias Endlessbibliophile

Nikdo mi doufám neříká jinak než Marky. Ale myslím, že moje instagramové jméno @endlessbibliophile (nekonečná knihomolka) mě docela vystihuje. Čtu totiž všechno od návodů k pracímu prášku, přes fantasy až…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *