HumbookFest - Soutěže a hry

Cosplay soutěž

Chystáte se na HumbookFest v cosplayi? Tak to se určitě zapojte do naší soutěže. Porota složená z HumbookTeamu a cosplayerky Terky vybere během festivalu 10 nejlepších cosplayů a všechny je pozve na pódium (vyhlášení se odehraje na hlavní stage po besedě s Lin Rinou). Následovat bude minirozhovor (o přípravě cosplaye, o postavě, do které jste se převtělili) plus bude i předváděčka póz, jak dokážete svou postavu zahrát apod. (Takže to bude i pecka podívaná, nejen „vyhrál ten a ten, zatleskáme“ 😁) Následně se vybere jeden hlavní výherce a dostane od nás poukázku na hromadu knih a obří potlesk.

Festivalová hra: Vyhraj Hedvika balíček s dárky a merchem

Naše festivalová hra bude mít 14 stanovišť, ale pozor, letos se budou hýbat! 😀 Celou hru totiž pořádají ambasadoři HumbookFestu a vaším úkolem bude je najít a zodpovědět otázku, či splnit úkol, který vám dají. Za to pak dostanete razítko do HumbookGuidu (tak si ho určitě nezapomeňte vyzvednout u vstupu). Pro účast v soutěži je nutné posbírat alespoň 10 razítek, na konci festu si čitelně vyplnit jméno a kontakt do HumbookGuidu, a pak ho celý (nebo jen tu jednu vytrženou stranu) vhodit do krabice u východu.

Tady najdete přehled letošních ambasadorů, abyste je mohli sledovat a zjišťovat tak v den festu, kde zrovna jsou (určitě budou storíčkovat). Protože přijdou v cosplayích, ráno je před začátkem festu všechny pro jistotu vyfotíme i k nám an Instagram do stories.

Pořadatelem soutěže je Albatros Media a.s., 5. května 1746/22, Nusle, 14000 Praha 4, IČ 283 77 141, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14206. Z účastníků soutěže, kteří splní podmínky a vyplní kontaktní e-mail, budou pomocí generátoru náhodných čísel vylosováni 3 výherci. Ti budou kontaktováni na e-mail nejpozději do 31. 10. 2021. Seznamte se s tím, jak zacházíme s osobními údaji v rámci soutěží.

Soutěžící nemůže nárokovat jinou výhru než tu, která mu bude vydána a nemá nárok výhru reklamovat. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Výhry není možné vymáhat soudní cestou, na výhry není právní nárok.

Soutěžící je povinen reagovat, popř. doručit dodatečné informace do 10 pracovních dní ode dne kdy mu bylo doručená výherní zpráva. Pokud soutěžící ve stanovené lhůtě podmínku nesplní, nebo mu nebude možné výhru doručit (nepřevzetí zásilky, doručovací adresa mimo ČR nebo Slovensko), bude ze soutěže vyřazen (tzn. nestane se výhercem). V takovém případě výhra propadá bez jakékoli náhrady ve prospěch pořadatele soutěže, který je oprávněn rozhodnout o jejím dalším užití, včetně jejího udělení jinému, dolosovanému soutěžícímu.

Výhra bude výherci zaslána na doručovací adresu výhradně na území České nebo Slovenské republiky, kterou výherce uvedl v odpovědi na výherní zprávu.

Související posty
videa
VLOG #HumbookFest2021

Konečně spolu! Maky natočila vlog z HumbookFestu (Áňa poctivě reportovala počasí), který byl po dvou letech zase offline a bylo to skvělé. Děkujeme všem, kteří tam byli s námi.

humbookfest
Fotoreport z HumbookFestu 2021

Jaký byl HumbookFest 2021? Skvělý nejen proto, že jsme byli konečně spolu. Najdete se na fotkách? Pokud byste chtěli nějakou přesdílet, hodit na svůj Insta apod., nezapomeňte označit @humbook a připsat jméno fotografa: Matěj Hošek.

videa
HumbookFest 2021

V sobotu 2. října se koná HumbookFest a vy můžete část programu sledovat živě na streamu. Připojte se v 10:30 a užijte si s námi den plný besed a skvělých hostů.