HumbookFest - Soutěže

Celofestivalová hra

Hraj s námi o 5 balíčků, ve kterých najdeš Funko POP klíčenku, Humbook merch, hru Similo – Harry Potter od Albi a 5 knih dle vlastního výběru.

Hledej v prostorech O2 Universa nálepky, které ti napoví odpovědi na otázky ze světa young adult knih. Na kartičku, kterou na HumbookFestu dostaneš (kdyby tě minula, nebo jsi ji ztratil/a, můžeš ji najít u stánku s výdejem VIP tašek ve foyer 2. patra), vyplň alespoň 8 správných odpovědí. Nezapomeň také čitelně vyplnit svůj e-mail a kartičku vhoď do krabice s nápisem HUMBOOK FESTIVALOVÁ HRA, kterou najdeš ve kreativním sále. Ze všech odevzdaných kartiček vylosujeme 5 výherců, které zkontaktujeme do 14 dní po HumbookFestu.

Bookstagram soutěž

Vyfoť knížku v našem bookstagram koutku, vypostuj na Instagram s hashtagem #bookstagramfest22 a vyhraj.

Vezmi jakoukoliv knížku, kterou máš zrovna u sebe a vyfoť ji s pomocí našich dekorací v bookstagram koutku (dekorace je zakázáno přenášet jinam). Fotku veřejně vypostuj na Instagram s hashtagem #bookstagramfest22 Čas máš do konce listopadu (do té doby musí být fotka zveřejněná, po vyhlášení soutěže si ji klidně odstraň z feedu, pokud by ti neladila), 1. prosince vylosujeme 3 výherce, kteří od nás dostanou knihomolský balíček.

Výhra: Knihomolský balíček s knižní svíčkou, reading copy HumbookTipu Vespertina, nálepkami k Srdcerváčům, fan artovým printem z Říše upíra, knihou Musím tě zradit s podpisovou kartičkou Ruty Sepetys a poukázkou na knihy v hodnotě 500 Kč

Související posty
videa
Radši bych… Čeští autoři se ptají Lin Riny

V rámci příprav na HumbookFest 2021 pro vás čeští autoři vymýšleli záludné otázky inspirované jejich knihami (mrkněte na videa v eventu na Facebooku) My jsme je všechny posbírali a položili je i Lin Rině. Souhlasíte s tím, co si vybrala?

videa
VLOG #HumbookFest2021

Konečně spolu! Maky natočila vlog z HumbookFestu (Áňa poctivě reportovala počasí), který byl po dvou letech zase offline a bylo to skvělé. Děkujeme všem, kteří tam byli s námi.

humbookfest
Fotoreport z HumbookFestu 2021

Jaký byl HumbookFest 2021? Skvělý nejen proto, že jsme byli konečně spolu. Najdete se na fotkách? Pokud byste chtěli nějakou přesdílet, hodit na svůj Insta apod., nezapomeňte označit @humbook a připsat jméno fotografa: Matěj Hošek.