HumbookFest - Program

Program festivalu postupně zveřejňujeme

3… 2… 1…

Zahajujeme HumbookFest 2020 ve velkém stylu! Na oslavu ryze české verze festivalu pokřtíme za účasti vystupujících autorů jejich nové knihy. Co dalšího během celého dne zažijete? To vše se dozvíte právě tady. Nechť Hladové hry… ehm, HumbookFest započne!

Heavy Contemporary

Theo Addair, Anna Musilová, Sára Báchorová

Někdy existují i větší problémy než to, že se vám zrovna nedaří získat královskou korunu. Jaká úskalí čekají na autory knih o duševních nemocech nebo záležitostech LGBT komunity? Co chtějí svými texty čtenářům předat? O tématech, která rezonují v současném světě, budou diskutovat Theo Addair, Sára Báchorová a Anna Musilová.

AŽ-kvíz pro autory

Kateřina Šardická, Alžběta Bílková, Martina Čekalová, Martin Šinkovský

Jak dobře znají vlastní postavy? Kdo si pamatuje své knihy od A do Ž? Dají se někteří nachytat? Připravili jsme extrémně záludnou smršť otázek, díky nimž mezi řádky knih oblíbených autorů nezůstane nic skryto. Do horkých křesel usednou Alžběta Bílková, Martina Čekalová, Kateřina Šardická a Martin Šinkovský.

Jak se nechytit v síti

Marika Pecháčková, Vít Klusák

Film V síti se stal nejnavštěvovanějším českým dokumentem všech dob. Nahlédněte s jeho režisérem Vítem Klusákem a Marikou Pecháčkovou, autorkou navazující knihy rozhovorů Kdo chytá v síti, do světa internetových predátorů. Zjistíte, jaká nebezpečí číhají on-line, kdo je nejohroženější skupinou a jak se na internetu pohybovat bez rizika. O svoje zážitky a zkušenosti se podělí i jedna z ústředních hereček filmu.

HumbookBattle

HumbookTeam

HumbookBattle opět míří na fest – a soutěžící uděláme přímo z vás. Nenechte si ujít velký souboj týmů o titul největšího znalce světa young adult. Holky z HumbookTeamu si pro vás vymyslely nálož otázek, ze kterých vám půjde hlava kolem! Týmy přímo na místě sestaví kapitáni z řad ambasadorů letošního HumbookFestu.

Změna programu vyhrazena.

Související posty
humbookfest
2 pravdy a 1 lež Martiny Čekalové
humbookfest
2 pravdy a 1 lež Thea Addaira
blog
Staňte se ambasadory HumbookFestu 2020!

Milujete knihy? Žijete literaturou? Jste knihomolové každým coulem? Došlo to u vás až do fáze, že máte vlastní blog, kanál na YouTube, stránku na Facebooku, knižní podcast nebo bookstagram a šíříte tak své názory na knihy mezi lidi? Chcete se posunout dál a stát součástí největšího YA knižního festivalu u nás? Staňte se ambasadorem HumbookFestu […]