HumbookFest - Program

Tváří v tvář s Margaret Rogersonovou

Účinkující: Margaret Rogerson

Kterou svoji knihu má ze všech nejradši? Jaká zápletka jí dala nejvíc zabrat? Co dalšího chystá? Tlumočený rozhovor s jednou z hlavních hvězd HumbookFestu vás uvede do obrazu a odhalí řadu nečekaných zajímavostí.

Tváří v tvář se Samanthou Shannon

Účinkující: Samantha Shannon

Kudy vedla její cesta ke psaní? Jak se v mladém věku vyrovnala s tak velkým úspěchem? Co dalšího chystá? Tlumočený rozhovor s jednou z hlavních hvězd HumbookFestu vás uvede do obrazu a odhalí řadu nečekaných zajímavostí.

A-Z Book Tag

Účinkující: Margaret Rogerson, Samantha Shannon

Dobby, nebo Krátura? Slow burn, nebo hate to love? Pevná vazba, nebo paperback? Připrav se, že nahlédneš do knihomolského srdce Margaret Rogersonové i Samanthy Shannonové. Tlumočená hra plná záludných dotazů odhalí i věci, které tě dost možná překvapí.

Další program zveřejníme brzy.

Změna programu vyhrazena.

Autogramiády

10:30–12:00: dopolední autogramiáda Margaret Rogerson a Samanthy Shannon

18:00–21:00: večerní autogramiáda Margaret Rogerson a Samanthy Shannon (konec autogramiády se může posunout na později dle aktuální situace)

Související posty
videa
Radši bych… Čeští autoři se ptají Lin Riny

V rámci příprav na HumbookFest 2021 pro vás čeští autoři vymýšleli záludné otázky inspirované jejich knihami (mrkněte na videa v eventu na Facebooku) My jsme je všechny posbírali a položili je i Lin Rině. Souhlasíte s tím, co si vybrala?

videa
VLOG #HumbookFest2021

Konečně spolu! Maky natočila vlog z HumbookFestu (Áňa poctivě reportovala počasí), který byl po dvou letech zase offline a bylo to skvělé. Děkujeme všem, kteří tam byli s námi.

humbookfest
Fotoreport z HumbookFestu 2021

Jaký byl HumbookFest 2021? Skvělý nejen proto, že jsme byli konečně spolu. Najdete se na fotkách? Pokud byste chtěli nějakou přesdílet, hodit na svůj Insta apod., nezapomeňte označit @humbook a připsat jméno fotografa: Matěj Hošek.