Úděl Hvězdorozených

Mysteriózní příběh z velmi vzdálených tropů, nad kterými má moc organická technologie. O výjimečnosti, která se může týkat kohokoli z nás, a údělu, který ani sama Věčnost nesvede zvrátit.

Greysonův život se od základů změní, když se probudí na místě připomínajícím pozemský ráj. Zjišťuje, že jde o svět Hvězdorozených – lidí, které pro život v onom ráji vyvolila vyspělá mimozemská inteligence. Společně s Brianem, jedním ze strážců lidského společenství, a dívkou Audrey poznává zcela nový svět i svůj nečekaný úděl v něm. Ráj ale není bez poskvrny. Ve stínech se skrývají nebezpečí. Dokáže Greyson odhalit podstatu hrozeb a zachránit tak svůj nový domov před naprostou zkázou?

Informace
Ukázka z knihy
Koupit
Jazyk:
čeština
Počet stran:
368
EAN:
9788076911895
Datum vydání:
23. 10. 2023
Věk od:
15
Šířka:
145
Výška:
205
Nakladatel:
Pointa
Typ:
Kniha
Vazba:
vázaná s laminovaným potahem
Posty, které by tě mohly zajímat
blog
Vadí, nevadí: Čeští autoři

Vadí, nevadí je série, kde se snažíme rozlousknout odvěké konflikty v rámci knihomolské komunity. Poprvé jsme se zabývali duelem sérií a samostatných knih, podruhé jsme se zase podívali na zoubek romantické lince od nenávisti k lásce. Dnes jsme se rozhodli zaměřit na čtení knih českých autorů: proč nás lákají více, nebo méně než ti zahraniční? […]