Prokletá Mimzie

Asi každý slyšel o krvavých čarodějnických procesech v Salemu, ale jen málokdo zná legendu o čarodějnici a čaroději z New Jersey, kteří roku 1730 utekli do Hillock Woods, maloměsta, kde v ně věří dodnes.

Šestnáctiletá Amy se spolu se svojí matkou stěhuje do tohoto legendami opředeného města, aby mohly začít nový život s novou rodinou. Tomu stojí v cestě Angelo, její budoucí nevlastní bratr, který se ji kdovíproč rozhodl nenávidět.

Amy se mu snaží klidit z cesty, ale když dostane nabídku přidat se k partě youtuberů, kteří chtějí točit záhady kolem tajemného domu v lesích, nemůže se mu dál vyhýbat. Angelo je totiž jedním z nich.

Z Amy se tak stává terč posměchu a podrazů, zatímco se snaží přijít na kloub záhadnému vytí z lesů, tajemným pentagramům a mrtvým zvířatům, která se v Hillock Woods objevují.
V čarodějnice nikdy dřív nevěřila, ale možná nastal čas tohle své přesvědčení přehodnotit.

Informace
Jazyk:
čeština
Počet stran:
400
EAN:
9788027722976
Datum vydání:
25. 10. 2023
Nakladatel:
KING COOL
Typ:
Kniha
Vazba:
brožovaná
Posty, které by tě mohly zajímat
videa
Lednová online merenda

V lednu je knižní rozjezd vždycky maličko pomalejší, ale nebojte, pořád bude co číst 📚

blog
Vadí, nevadí: Čeští autoři

Vadí, nevadí je série, kde se snažíme rozlousknout odvěké konflikty v rámci knihomolské komunity. Poprvé jsme se zabývali duelem sérií a samostatných knih, podruhé jsme se zase podívali na zoubek romantické lince od nenávisti k lásce. Dnes jsme se rozhodli zaměřit na čtení knih českých autorů: proč nás lákají více, nebo méně než ti zahraniční? […]