Hotel Magnifique

Dekadentní a temně okouzlující fantasy debut pro mládež sleduje sedmnáctiletou Jani, která odhaluje hluboce znepokojivá tajemství legendárního hotelu Magnifique.

Jani celý život snila o Jinde. Pracuje v koželužně a jen stěží vyjde s penězi. Je smířená s šedivým životem v přístavním městě Durc, kde se stará o svou mladší sestru Zosu. Tedy až do chvíle, kdy do města dorazí hotel Magnifique.

Hotel je legendární nejen pro svá rozmarná kouzla, ale také pro to, že dovede cestovat – každé ráno se objevuje na jiném místě. Jani a Zosa si sice nemohou dovolit horentní sumy za pobyt, které platí hosté, ale mohou se v hotelu ucházet o zaměstnání. A brzy jsou tak uneseny na největší dobrodružství svého života. Jakmile se však ocitnou uvnitř, Jani rychle zjistí, že jejich smlouvy nelze rozvázat a že hotel pod úžasným pozlátkem skrývá nebezpečná tajemství.

Informace
Jazyk:
čeština
Počet stran:
352
EAN:
9788027713257
Datum vydání:
2. 8. 2023
Nakladatel:
KING COOL
Typ:
Kniha
Vazba:
vázaná
Posty, které by tě mohly zajímat
videa
NEJ 7 magických systémů

Tohle není jen nuda žebříček ve stylu tahle, tahle a tahle knížka má super magii. Marky vám každou tu magii popíše, komplet analyzuje a vypíchne to nej a Maky jí tam ještě přidala kočičky a pávy a další „bonusy“. Však to znáte, jak to Maky dělá. Původní články od Markét najdete tady a tady.

blog
Čarodějnice v knihách a seriálech

S knížkami je to jako s módou – trendy se vrací. Jednu dobu se s knihami a seriály s čarodějkami roztrhl pytel a pak je nahradili padlí andělé, upíři, vlkodlaci a nakonec víly. Teď to vypadá, že se kolo zase přetočilo na začátek a začíná se objevovat čím dál více knih i seriálů s čarodějnickou […]

žebříčky
7 nejlepších magických systémů v knížkách

Když se pouštíme do čtení fantasy knížek, očekáváme, že autor nebo autorka nám ukáží něco nového, nebo aspoň něco starého, ale obohatí to něčím, co nás překvapí nebo vykolejí. Prakticky na každé knize se něco takového najde, takže bylo těžké vybrat z nich jen pár. Nakonec jsem se zvládla rozhodnout a vybrat jich jenom osm. […]