HumbookFest - Hra

Vyhraj batoh plný cen!

Cool batoh značky Baagl už by byla super cena sama o sobě, ale pokud vyhraješ v naší festivalové soutěži, my ti ho ještě naplníme dalšíma vychytávkama od Mindoku, mBank, čajů Loyd a samozřejmě spoustou nejen papírových knih 😉

Naše festivalová hra bude mít 15 stanovišť s úkoly, za jejichž splnění dostaneš razítko do HumbookGuidu (můžeš si vyzvednout u vstupu na fest). Projdi alespoň 10 z nich, získej na každém razítko za splněný úkol, vyplň čitelně své jméno a mail a celý HumbookGuide nebo tuhle vytrženou dvoustranu vhoď při odchodu z letošního HumbookFestu do jedné z krabic u východu.

Co tě čeká aneb připrav se dopředu

O co přesně se hraje

Pět z vás vyhraje ceny v celkové hodnotě 5000 Kč:

  • tři knihy z nakladatelství CooBoo, Fragment nebo Egmont dle vlastního výběru
  • e-knihy z www.palmknihy.cz v hodnotě 1000 Kč dle vlastního výběru
  • CD audioknihy Devět dní od Zuzany Strachotové
  • plecháček od firmy LOYD
  • knihu Cool Girl od Leny Valenové
  • powerbanku od partnera mBank
  • hru Kronika zločinu od firmy Mindok
  • a to vše ti zabalíme do batohu Baagl 🙂

Pořadatelem soutěže je Albatros Media a.s., Na Pankráci 30/1618, 14000 Praha 4, IČ 283 77 141, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14206. Z účastníků soutěže, kteří splní podmínky a vyplní kontaktní e-mail, bude pomocí generátoru náhodných čísel vylosováno 5 výherců. Ti budou kontaktováni na e-mail nejpozději do 26. 10. 2019. Seznamte se s tím, jak zacházíme s osobními údaji v rámci soutěží.

Soutěžící nemůže nárokovat jinou výhru než tu, která mu bude vydána a nemá nárok výhru reklamovat. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Výhry není možné vymáhat soudní cestou, na výhry není právní nárok.

Soutěžící je povinen reagovat, popř. doručit dodatečné informace do 10 pracovních dní ode dne kdy mu bylo doručená výherní zpráva. Pokud soutěžící ve stanovené lhůtě podmínku nesplní, nebo mu nebude možné výhru doručit (nepřevzetí zásilky, doručovací adresa mimo ČR nebo Slovensko), bude ze soutěže vyřazen (tzn. nestane se výhercem). V takovém případě výhra propadá bez jakékoli náhrady ve prospěch pořadatele soutěže, který je oprávněn rozhodnout o jejím dalším užití, včetně jejího udělení jinému, dolosovanému soutěžícímu.

Výhra bude výherci zaslána na doručovací adresu výhradně na území České nebo Slovenské republiky, kterou výherce uvedl v odpovědi na výherní zprávu.

Související posty
blog
Staňte se ambasadory HumbookFestu 2020!

Milujete knihy? Žijete literaturou? Jste knihomolové každým coulem? Došlo to u vás až do fáze, že máte vlastní blog, kanál na YouTube, stránku na Facebooku, knižní podcast nebo bookstagram a šíříte tak své názory na knihy mezi lidi? Chcete se posunout dál a stát součástí největšího YA knižního festivalu u nás? Staňte se ambasadorem HumbookFestu […]

videa
Jaký byl HumbookFest2019
videa
#humbooktipy z festu