Dreamcast Ukradený dědic

Vraťte se spolu s námi do světa krutých víl! Ukradený dědic nás vrací do magického světa víl po osmi letech od Hadí bitvy. Jude a Cardan nadále vládnou, zatímco následník trůnu Doubek dospěl a chystá se na vlastní dobrodružství. Při čtení téhle série nejde jinak, než si vílí magický svět představovat, a tak jsme rovnou vytvořili i náš nejvíc vysněný dreamcast. Schválně jestli se na něm společně shodneme.

Elfhame je zpátky a tentokrát jsou víly snad ještě krutější než dřív. Hlavní hrdinka Suren, vládkyně dvora Ostrých zubů, živoří v lidském světě. Žije v lese, živí se zbytky lidského jídla a svůj čas vyplňuje tím, že lidem pomáhá vyprostit se ze záludných vílích kouzel. Doubek je svéhlavý princ, který se rozhodne pomoci svému otci Madocovi a dostat jej ze spárů lady Nory, která Madoca uvěznila. K tomu chce využít Suren, která má nad lady Norou kontrolu, a tak se tihle dva vydávají na nebezpečnou cestu vílím světem. Na ní si uvědomí, že se od společně strávených chvil v dětství oba hodně změnili, ale v mnohém si zůstávají podobní. 

Austin Butler jako Doubek

Doubek se během osmi let změnil k nepoznání. Z malé víly se z něj stal téměř dospělý ostřílený dvořan. Perfektní kombinace nelítostného Madoca, vychytralé Jude a zhýralého Cardana. Na jeho místě si umíme představit Austina Roberta Butlera, který zazářil v roli Elvise Presleyho v životopisném dramatu Elvis. 

Abbey Lee jako Suren

Hlavní hrdinka nové série dosud neměla jednoduchý život. Utekla ze světa víl před týráním svých rodičů a musela se vychovávat svépomocí v lidském světě. I přesto v ní zůstala dobrota, snaha pomoci a postarat se o své blízké. Tuto nelehkou roli by mohla ztvárnit Abbey Lee, kterou si můžete pamatovat z postapokalyptického sci-fi filmu Šílený Max: Zběsilá cesta.

Robert Schwartzman jako Tiernan

Každý potřebuje kamaráda, na kterého se může stoprocentně spolehnout. Pro Doubka je to Tiernan, který mu zároveň slouží jako jeho strážce. Tiernan je mu bezmezně věrný a udělal by pro něj cokoli, ačkoli se korunnímu princi nebojí upřímně říct, když dělá chyby. Osobního strážce prince by mohl zahrát Robert Schwartzman. Ano, ten Robert Schwartzman, kterého si vybrala princezna Mia v Princezniných denících (kdo se těší na třetí díl? MY!).

Sophie Turner jako Lady Nora

Lady Nora není úplně ideál mateřské lásky. Spíš naopak. Svou dceru věznila, nutila ji se neustále podřizovat, mnohdy dokonce zapomněla dát Suren najíst. Skrz její krutost si vydobyla své místo u moci, jež právem náleží Suren. Myslíme, že, ač nemohou být odlišnější, by ji zvládla ztvárnit královna Severu, Sophie Turner, z Her o trůny. 

Imelda Staunton jako Bogdana

Jedna z našich oblíbených postav je děsivá Bogdana. Pravda, nemáme ji v lásce pro její mravní neotřesitelnost, zato nás baví její netradiční krutost a neotřelá jízlivost. Imelda Staunton už mnohokrát dokázala, že pro ni neexistuje žádná role, kterou by nedokázala pojmout bravurně a moc rádi bychom viděli její pojetí Bogdany v Ukradeném dědici

předchozí
další
Monča alias Foxorouš

Po pražských ulicích chodím jedině se sluchátky v uších – pravděpodobně mi zrovna hraje Aurora, The Lonely Island nebo The Paper Kites – zabalená v zemitých barvách a s vlasy…

více
Komentáře

Jeden komentář: “Dreamcast Ukradený dědic”

  1. Lulu napsal:

    Juuu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *