Dreamcast Poslední song

Připravili jsme si pro vás další dreamcast! Tentokrát jsme se zamysleli a představili si naše ideální herecké obsazení Posledního songu, nové contemporary pecky, která nás přenese do New Yorku do hudebního prostředí, což už samo o sobě je skvělý základ na fantastickou knihu a stejně tak fantastický film!

POSLEDNÍ SONG

První díl z nové série Poslední song od Nicole Böhmové se točí okolo Riley, která touží po tom, stát se zpěvačkou na Brodwayi, ale nedaří se jí získat žádnou roli, a tak pracuje jako servírka v bistru hudební školy, což je zatím nejblíž, co se kdy k hudbě v New Yorku dostala. Jenže pak jednou potkává Juliana, okouzlujícího člena známé kapely a svět se jí obrací vzhůru nohama. New York, hudba a romantika… A filmový trhák je na světě.

Zoey Deutch jako Riley

Cílevědomost Riley rozhodně nechybí. Ani schopnost snít! A přestože jí život dost často hází klacky pod nohy, tak se odmítá vzdát a jde do všeho naplno. Jako Riley by se nám líbila Zoey Deutch, kterou jste viděli ve Vampýrské akademii. Nejsme si jistí, jak je na tom se zpěvem, ale to by se případně dalo jednoduše vyřešit.

Darren Barnet jako Julian

Ačkoliv ho poznávají na ulici a hraje vyprodané koncerty, nestoupla Julianovi sláva do hlavy a zůstal při zemi. Kvůli špatným zkušenostem v lásce si okolo sebe postavil hodně bytelnou zeď a odmítá do ní udělat dveře pro někoho nového, přesto by pro své přátele udělal cokoliv. Role Juliana by se mohl ujmout Darren Barnet, kterého znáte z Never Have I Ever.

Peyton List jako Summer

Summer je Julianova ex, díky které se zatvrdil proti všem ostatním. To vám může napovědět, jaká je doopravdy uvnitř. Zahrát by si ji mohla třeba Peyton List, jejíž nejznámější role je asi v disneyovské Jessie nebo Cobra Kai. Role takové menší (nebo možná větší) mrchy by ji mohla bavit!

Nicholas Galitzine jako Ethan

Ethan je… komplikovaný. a na rozdíl od Juliana mu sláva trochu podkopla nohy a on zatím odmítá pomoc, aby mohl opět vstát. Do role Ethana se nám nejvíc hodí Nicholas Galitzine, který je známý teď nejnověji z Purple Heart, ale také se něj můžete těšit v Red, White & Royal Blue!

Florence Pugh jako Ally

Bez nejlepší kamarádky jako je Ally by to pro Riley v New Yorku bylo fakt těžké. Ally je neskutečně podporující, ochotná a vždy připravená dát radu (i když je někdy třeba nevyžádaná). Zahrát by si jI mohla Florence Pugh, která už má za sebou hodně rolí (a hodně ocenění), například v Malých ženách.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *