Dreamcast našich oblíbených young adult hrdinů 20. díl

Aby vám naše dreamcasty nezačaly chybět, tak jsem si pro vás připravili další várku, kde se tentokrát podíváme na naše ideální herecké obsazení dvou contemporary pecek! Jedna z nich vám zcela jistě navodí úsměv na tváři a druhá ve vás probudí touhu tančit. Je totiž jasné, že dreamcasty na Letní noci a Můj první tanec nesmí chybět!

LETNÍ NOCI

Po dočtení Letních nocí od Nofreeusernames budete mít nutkání pustit si Pomádu! Charlee totiž dostala hlavní roli ve školním představení a tenhle muzikál prostě miluje. Jen by teda hlavní roli nemusel dostat Noah, se kterým se absolutně nesnese. Nebo snad ano? Protože postupně zjišťuje, že možná vážně platí známé „co se škádlívá, to se rádo mívá“. Filmové Letní noci by se pak mohly zařadit mezi ty feel good filmy, které si pustíte vždy, když potřebujete zlepšit náladu.

Caylee Cowan jako Charlee

Charlee na první pohled vypadá, že má dokonalý život – krásně tančí i zpívá a má velmi slušně rozjetý YouTube i TikTok. Jenže uvnitř se vůbec dokonale necítí a jejím neustálým společníkem jsou i úzkosti. Role téhle blondýnky, která se podobá Lili Reinhart nebo Taylor Swift, by se mohla ujmout Caylee Cowan, pro kterou by tohle byla první fakt velká role a mezi Lili a Taylor by zapadla.

Alex Lange jako Noah

Noah chodí vždy v černé a z hádek s Charlee udělal olympijský sport (ve kterém mu ale Charlee zdatně oponuje). Jenže stejně jako u knížek je třeba se podívat i pod obálku, protože pak zjistíte, že v Noahovi se toho skrývá mnohem více, než se na první pohled zdá. Noah jako by z oka vypadl mladšímu Benu Barnesovi nebo Milovi Ventimigliovi – což je těžké překonat, to si musíme přiznat… ale ztmavte Alexu Langovi vlasy a myslím, že to bude dobré!

Ariel Winter jako Harper

Jestli má v někom Charlee 100% oporu, tak je to Harper, se kterou se znají roky a vždycky si pomůžou, když je třeba. Harper se nebojí upřímnosti a když jí něco vadí, tak to řekne. A taky naprosto miluje Lokiho. Harper by si mohla zahrát Ariel Winter známá z Takové moderní rodinky.

Halston Sage jako Aubrey

Aubrey je nedílnou součástí jak Harpeřina života (každá je velká první láska té druhé a pořád se rozcházejí a zase dávají dohromady), tak i Charleeina. Jako její nejlepší kamarádka jí hlídá záda a vždycky podá pomocnou ruku (a pomůže s natáčením). Jako Aubrey by se mi moc líbila Halston Sage, kterou si můžete pamatovat z filmu Papírová města.

Emjay Anthony jako Aiden

Aiden dokáže Charlee vždy zlepšit náladu. A co víc, je skromný a nebojí se tvrdé práce (a dokonce se pak ani nechlubí výsledky a nemává s nimi ostatním před obličejem). A kromě toho je taky nechutně pěkný, připomíná totiž Joshuu Bassetta ze seriálu High School Musical! Aidana by si mohl zahrát přímo on, nebo třeba Emjay Anthony, kterému by role taky fakt sedla.

MŮJ PRVNÍ TANEC

Představte si, že se jednoho dne vzbudíte a najednou vidíte, jak a kdy skončí všechny vztahy okolo vás. To přesně totiž vidí i Evie v Můj první tanec od Nicoly Yoon, když se před ní dva lidé políbí. Teď to ještě spojte s promakanými tanečními choreografiemi, skvělou hudbou a máte film, co si budete pouštět pořád dokola!

Lexi Underwood jako Evie

Když vidíte, jak každý vztah končí, rozhodně to ve vás neprobouzí kladné pocity k lásce a spíš ji považujete za přítěž. Není se tak čemu divit, že je Evie, co se lásky týče, dost cynická. Avšak ani ona se nedokáže lásce bránit napořád. Role by se mohla ujmout Lexi Underwood, kterou znáte z Ohníčků všude kolem – nejsem si jistá, jak je na tom s tanečními kroky, ale to spraví pár lekcí.

Caleb McLaughlin jako X

Xavier, neboli X, je prototyp tajemnosti, ale ani to neschová jeho talent. Umí hrát na kytaru, zpívat i tančit (a to i přesto, že je neskutečně vysoký a koordinace jeho končetin musí být dost složitá). To je docela nálož na ideálního herce, ale Caleb McLaughlin by to určitě zvládl s přehledem. Přeci jen ve své roli v Stranger Things zazářil.

Halle Bailey jako Sophie

Sophie je jednou z Eviiných kamarádek, která by pro ni skočila do ohně. Má zajímavé rodinné kořeny – tatínek je korejský Američan a maminka je Francouzka a černoška. V její roli by se mi velmi líbila Halle Bailey, na kterou se můžete těšit v hrané verzi Ariel příští rok.

Annalisa Cochrane jako Cassidy

Třetí do party nejlepších kamarádek je Cassidy. Stejně jako Sophie a Evie je i Cassidy neuvěřitelně loajální a zaručeně vás s ní čekají slzy smíchu. A kdo by si ji mohl zahrát? Třeba Annalisa Cochrane, kterou znáte z Jeden z nás lže, kde ukázala, že role v young adult adaptacích jí vážně jdou.

Barrett Carnahan jako Martin

Martin má otevřenou mysl a nesoudí – protože když se mu Evie svěří s tím, co vidí, tak jeho první reakce není googlení adresy nejbližšího psychiatrického ústavu. Naopak se snaží pochopit, co se to vlastně děje. Role tohohle sympaťáka by se mohl ujmout Barrett Carnahan známý z Alexa & Katie.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *