Dreamcast našich oblíbených young adult hrdinů 16. díl

Dreamcastů není nikdy dost! A proto jsme si pro vás přichystali další díl. Samozřejmě nesmí chybět naše vysněné herecké obsazení nejnovějšího HumbookTipu Všechny stránky Amelie. A neochudíme vás ani o dreamcast nové vílí romance Prázdné sliby, která vám nemůže chybět!

VŠECHNY STRÁNKY AMELIE

Amelie a Jenna naprosto milují Kroniky Ormanu. Když se jim naskytne příležitost konečně potkat svého oblíbeného autora (který není zase o tolik starší, než ony dvě), neváhají a vydávají se přes celou zemi. K setkání ale nedojde a události dostanou rychlý spád, holky se pohádají a Jenna odjíždí na druhou stranu země, ze které se už nevrací. Amelii se pak do rukou dostává unikátní vydání Kronik a ví, že to je dílem Jenny. Po stopách adresy odesílatele se vydává hledat odpovědi na to, jak se k ní toto vydání dostalo.

Odeya Rush jako Amelie

Amelie je jako my. Holka, co miluje sérii, která ji provází celé dětství a má občas hlavu v oblacích. Ale odvážná je stejně jako její oblíbené postavy. Představuji si ji jako Odeyau Rush, která hrála například v Sněží, sněží nebo v Dárci. Takže zkušenosti s young adult filmy rozhodně má a její výkon stojí za to.

Lucas Jade Zumann jako Nolan

Kdo jiný by měl hrát Nolana než Lucas Jade Zumann, který si nás získal v Anne with an E. Nolan je autorem největší série své doby, jeho knihy četly miliony dětí i dospělých! Je uzavřený, trochu samotář a těžko si k sobě pouští nové lidi. Ale když se vám podaří dostat skrze tu jeho tvrdou slupku, najdete uvnitř toho nejloajálnějšího člověka.

Bea Miller jako Jenna

Jenna vždycky v ostatních vidí jen to nejlepší. Má jasnou vizi, kým chce být a jak se tam dostane! A stejně jako Amelie miluje Kroniky Ormanu. Role by se mohla ujmout Bea Miller, která za sebou zatím žádné velké role nemá a toto by mohla být její první větší příležitost. Protože je to především zpěvačka, tak by mohla nazpívat soundtrack.

Graham Phillips jako Alex

Alex je přesně ten typ člověka, co za vámi bude stát stůj co stůj, jakmile si jednou získáte jeho náklonost. Nolan je toho důkazem – mohl si bručet, jak chce, ale Alex se k němu nehodlal otočit zády. Jeho roli bych svěřila Grahamovi Phillipsovi, kterého jste viděli třeba v Riverdale.

Melissa Ponzio jako Valerie

Alexova matka Valerie je velmi svérázná žena, které jen těžko řeknete ne. Možná je někdy trochu drsnější, ale srdce má ze zlata. Zahrát by si ji mohla Melissa Ponzio, kterou znáte z Teen Wolf.

PRÁZDNÉ SLIBY

Vítejte v novém fantasy světě! Brie se snaží vílám vyhýbat za každou cenu, až ji okolnosti donutí její stanovisko změnit. Aby zachránila svou sestru, uzavírá dohodu se sadistickým králem Temného dvora. Musí se vydat do Světlého dvora a ukrást tři magické předměty. Potkává přitom prince Světlého dvora, který ji překvapivě začíná nebýt lhostejný… A stejně tak vůdce skupiny odpadlíků.

Sadie Sink jako Brie

Jakými třemi slovy lze Brie popsat? Oddaná, statečná, obětavá. Má krásné zrzavé vlasy, které je ale ochotná odstřihávat, jen aby pomohla své sestře. Představuju si ji jako Sadie Sink (znáte ji ze Stranger Things), která by roli určitě zvládla s přehledem.

Freddy Carter jako Sebastian

Sebastian je princ Světlého dvora, ale ukrývá v sobě i trochu temna, které tu a tam vykoukne napovrch. Ale jak by řekla Brie, to se dá u víly očekávat. Roli bych svěřila Freddymu Carterovi (který exceloval jako Kaz ve Světlo a stíny), který by dokázal Sebastiana přivést dokonale k životu.

Colin Ford jako Finn

Finn je rozhodně nebojácný a velké procento z jeho energie vychází z potřeby mstít se. To však ale neznamená, že by patřil zlu. Dlouho jsem uvažovala, kdo by si tohohle temného vůdce odpadlíků mohl zahrát, a nakonec jsem skončila s Colinem Fordem, kterého jste viděli například v Supernatural.

Willa Holland jako Emmaline a Tess

Dvojroli dvojčat by si mohla střihnout Willa Holland (znáte ji z Arrow). Dívky jsou služebné na Světlém dvoře a celou dobu se o Brie starají. Avšak stejně jako Sebastian skrývají tajemství, které by mohlo všechno zničit.

Alan van Sprang jako Mordeus

Krále Temného dvora by nemohl hrát nikdo jiný než Alan van Sprang. On má takový ten typicky záporácký obličej, kvůli kterému hrál ničemy v řadě filmů a seriálů – třeba Lovci stínů: Nástroje smrti nebo Království. Role Mordeuse by mu jednoduše strašně sedla.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *