Dreamcast našich oblíbených young adult hrdinů 12. díl

Je tady další dreamcast! Při hledání jsem se poměrně zapotila, protože najít ty správné tváře, které by pasovaly k představě, kterou mám, bylo poměrně problematické. Vybírala jsem totiž herce k postavám z Půlměsíčního města: Rodu země a krve a Mlčících fontán – už chápete, proč to bylo tak těžké?

PŮLMĚSÍČNÍ MĚSTO: ROD ZEMĚ A KRVE

Nejnovější Maasová nás zavede do nového světa, kde se nachází všemožné druhy, od lidí po anděly a vlkodlaky. Je tam vražda, záhada, vyšetřování a nebyla by to Maasová, kdyby tam chyběli knižní boyfriendi všeho druhu a neskutečně statečná hlavní hrdina, která se do všeho vrhá po hlavě.

Katherine Langford jako Bryce

Bryce je sebevědomá, svá a nestydí se ukazovat vše, co má. Kromě toho, že je napůl víla, tak je také neskutečně krásná a nebojí se svůj vzhled používat jako zbraň. Roli bych dala Katherine Langford z Cursed, která tohle všechno splňuje. Představte si ji s ohnivě rudými vlasy a je to celá Bryce.

Taylor Kitsch jako Hunt

Vybrat toho správného Hunta bylo těžké. To je jako kdybyste měli najít herce pro Rhysanda, nikdo ideální prostě neexistuje! Ale nejvíc se mé představě přiblížil Taylor Kitsch s dlouhými vlasy (to, že mi připomíná Bena Barnese je jenom pěkný bonus), který má stejně intenzivní pohled a rozhodně vypadá, že si stejně jako Hunt dovede v místnosti zjednat pořádek.

Cara Delevingne jako Danika

Nejlepší kamarádka Bryce, která je stejně nezkrotná a stejně plná života. Přestože si hrozně ráda užívá svého života a vše co jí nabízí, tak je také alfou své smečky, takže má určitou zodpovědnost. Cara Delevingne, kterou snad ani nemusím představovat, by byla skvělou představitelkou Daniky.

Tyler Hoechlin jako Ruhn

Ruhn je vílím princem, který si rozhodně nenechá nic líbit. Líbilo by se mi, kdyby si ho zahrál Tyler Hoechlin, kterého jsme měli možnost sledovat několik sérií v Teen Wolf. Bojové scény by pro něj byly hračka a rozhodně by se na ně hezky koukalo. Co říkáte?

Madchen Amick jako Sabine

Sabine nelze popsat jinak, než že je to mrcha. Hned mě napadla Madchen Amick, kterou znáte z Riverdale – ta má totiž perfektní obličej a mimiku na takovéhle role!

Katie McGrath jako Jesiba Roga

Jesiba je mocná čarodějnice, která se moc nerozmýšlí před tím, než vás promění v zvíře. Má krátké blond vlasy, což sice Katie McGrath ze Supergirl nemá, ale dá se to jednoduše napravit.

MLČÍCÍ FONTÁNY

V Mlčících fontánách se ocitáme v Madridu ve Španělsku, dvacet let poté, co se Franco ujal vlády po občanské válce. Sledujeme příběh mladého fotografa Daniela, který s rodinou odjel do Španělska uzavřít obchodní dohody a mladé pokojské Any. Jak je u Ruty Sepetys zvykem, tak ve své knize upozorňuje na témata, na která se zapomíná na pozadí příběhů plných tragických událostí, lásky a naděje, jež nám naopak navždy utkví v paměti.

Joel Courtney jako Daniel

Daniel je mladý osmnáctiletý fotograf, který touží fotit profesionálně, ale cítí tíhu dědictví svého otce, ropného magnáta, který předpokládá, že jednou převezme otěže a stane v čele firmy. Roli bych dala Joelu Courtneymu, kterého znáte z The Kissing Booth. S trochu delšími vlasy totiž přesně odpovídá mojí představě!

Madison Iseman jako Ana

Ana pracuje v hotelu, kde je ubytovaný Daniel, jako pokojská. Je krásná, obětavá a hodná, navíc se musí vypořádávat s důsledky, které do jejího života vnesl tamní politický režim. Viděla bych v ní Madison Iseman (znát ji můžete třeba z Jumanji), které by byla potřeba změnit barvu vlasů na hnědou a možná přidat i barevné čočky, ale jinak je dokonalá pro roli Any.

Andrew Matarazzo jako Rafa

Anin bratr Rafa pracuje na hřbitově a na jatkách, ale přitom sní o jiné budoucnosti. Touží po tom stát se toreadorem a je zatížen vzpomínkami na rodinnou minulost. Roli Rafa bych svěřila Andrewovi Matarazzovi, který díky svým brazilským kořenům má v sobě trochu španělského exotična. Jeho nejznámější role je menší rolička v Teen Wolf, takže by si zasloužil hrát i nějakou větší roli ve filmu.

Katelyn Nacon jako Puri

Puri je Anina sestřenice a pracuje v Katolickém adopčním centru, kde pomáhá jeptiškám starat se o opuštěné děti. Představuji si jí jako hnědovlasou, s jemnými rysy. Hodila by se mi na ni Katelyn Nacon, kterou znáte hlavně ze seriálu Živí mrtví.

Blu Hunt jako Julia

Dalším členem Aniny rodiny je její sestra Julia, která se momentálně potýká se ztrátou dítěte. Roli bych dala Blu Hunt, známou třeba z The Originals. Mezi ostatní „rodinné“ členy by totiž hezky zapadla!

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

2 komentáře: “Dreamcast našich oblíbených young adult hrdinů 12. díl”

  1. Bryce napsal:

    Jako ono to je vedlejší…….ale Bryce má abych citovala Hunta Krvavě rudé vlasy….

  2. Denny napsal:

    Je opravdu těžké najít postavu dle popisu z knihy, myslím, že někdy je lepší zůstat u své představivosti, aby to nakonec nedopadlo jako s After. Představovaly jsme si Hardina jako Heatha Lendgera a pak přišel film.
    Musím však plně souhlasit s výběrem Tylera Hoechlina. Chrabrý ochranář své milované sestry ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *