Dreamcast našich oblíbených young adult hrdinů 11. díl

V novém dílu dreamcastů se podíváme na to, kdo by tak mohl hrát v nejnovějším HumbookTipu Na co slova nestačí a v romantické pecce Navždycky od naší české verze Kasie West Nofreeusernames. Obě knihy jsou young adult contemporary, každá ve vás zanechá něco jiného, ale obě si zamilujete!

NA CO SLOVA NESTAČÍ

Dalším HumbookTipem, za který se tentokrát zaručuje Endlessbibliophile, je Na co slova nestačí. Volné pokračování Dopisů ztraceným je o Revovi, kterého známe již z Dopisů jako Declanova nejlepšího kamaráda, a Emmě, holce, co miluje kódování a nemá to doma jednoduché. Stejně jako Dopisy kniha se zabývá několika hlubšími problémy, které ve vás po přečtení budou hodně rezonovat.

Elle Fanning jako Emma

Emma je programátorka a hráčka, od které to nikdo nečeká. Od Elle Fanning by taky asi nikdo nečekal, že by byla schopná naprogramovat hru a proto by byla na roli Emmy perfektní. Elle určitě znáte, hrála ve spoustě hollywoodských trháků, ale v něčem podobném jako Na co slova nestačí ještě ne, takže by si i vyzkoušela něco nového.

Dylan O’Brien jako Rev

Dylan jako Rev je trochu sobecká volba, protože Rev je moje oblíbená postava a Dylana zbožňuju. V Teen Wolf Dylan prokázal, že je schopný zahrát cokoliv a vidět jeho pojetí Reva by bylo jako splněný sen. Rev je hodně uzavřená postava, která má za sebou to svoje. Nosí většinu času velké mikiny, které ho ukrývají před světem. A to není jediná věc, kterou se pokouší ukrýt! Snaží se, aby nikdo nepoznal, jak velké srdce ve skutečnosti má.

Angourie Rice jako Cait

Cait je Emmina nejlepší kamarádka, která se snaží prorazit na YouTube jako beauty bloggerka. Proto ji vidím jako někoho s jemnými rysy a krásným obličejem. Zahrát by si ji mohla třeba Angourie Rice, kterou jste mohli vidět v Spider-Man – Daleko od domova.

Woody Harrelson jako Revův táta

Na roli otce Reva jsem hledala někoho, kdo nepůsobí na první pohled jako někdo, s kým jen tak začnete řeč (přesně jako Revův táta). Volba nakonec padla na Woody Harrelsona, kterého jste mohli vidět v Zombielandu, nebo třeba jako Haymitche v Hunger Games. Tohle je podle mě přesně role pro něj, jeho výkony by nám dovedly nahnat husí kůži a přimrazit nás k židlím. (Jo, a vygooglete si, jak Woody vypadal za mlada, byl to fakt fešák.)

Curran Walters jako Matthew

Matthew je velmi zajímavá postava, dítě (teda teď už vlastně puberťák) z dětského domova, které si prošlo svým a nyní je naplněno nedůvěrou a strachem. Roli bych svěřila Curranu Waltersovi, kterého můžete znát třeba z Titánů, a bylo by zajímavé sledovat, jak by pojal tuto roli.

Nejvíc roztomilá záležitost, po které můžete sáhnout, je Navždycky. Knížka od nikoho jiného než Nofreeusernames, po jejímž přečtení se budete cítit o mnoho lépe, než když jste začínali. Je totiž plná narážek na dobré filmy, čokoládu a romantiky! Prostě #feelgood romantika, ke které se budete pořád vracet.

Haley Lu Richardson jako Mei

Pro roli Haley jsem vybrala Haley Lu Richardson, kterou jste mohli vidět třeba v Pět kroků od sebe. Mei má takové delší hnědé vlasy, často je nosí v copu (což nám nikomu vůbec nepřipomíná Olu a podobnost je čistě náhodná) a nevyčnívá z davu. Ale je neskutečně vtipná a její myšlenkové pochody by ve filmu nesměly chybět.

Cole Sprouse jako Travis

Travis je neskutečně vysoký (chudák má necelé dva metry) a obě nohy levé. Taky je to sympaťák, po kterém šílí každá holka (včetně Mei). Ola si ho představuje jako Cole Sprouse a já nemůžu jinak, než souhlasit, že by se na roli Travise neskutečně hodil. Cole je prostě fešák! Kdyby náhodou byla potřeba ho představit, tak hraje v Riverdale, ale myslím, že to ode mě je trochu zbytečná snaha.

Bailee Madison jako Ava

Ola Avu vidí jako někoho podobného Carly Rae Jepsen v klipu Call Me Maybe. Protože Carly je fakt už stará na role ve středoškolských filmech, hledala jsem, až jsem našla Bailee Madison (třeba z Mostu do země Terabithia), které by se jen upravil účes, a ušmikla ofina a bylo by hotovo.

Nathan Niehaus jako Liam

Liam je úhlavním nepřítelem Mei. Ale taky se na něj moc hezky dívá a je s ním sranda (pokud si jí zrovna nedělá z vás). Je ještě hezčí jak Travis, a protože Travis vypadá jako Cole Sprouse, tak byl docela oříšek najít někoho, kdo ho předčí. Betačtenářky Navždycky objevily modela Nathana Niehause, který splňuje všechny podmínky – pohledný, hnědovlasý kluk, který by do kina zaručeně přitáhl tisícovky návštěvnic. Zatím nikde nehrál, ale mohla by to pro něj být skvělá příležitost, jak se více ukázat světu!

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Jeden komentář: “Dreamcast našich oblíbených young adult hrdinů 11. díl”

  1. :) napsal:

    Souhlasím s obsazením Dylana O’Briena!♥️ Skvělý výběr, Dylan je úžasná volba, miluji jeho roli v seriálu Teen Wolf a myslím že se hodí i sem 😊💕

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *