Dreamcast Magie havranů

Víly, romantika a nová Margaret Rogersonová si říká o to, že by měla být zfilmována! Zatím jsme žádné takové zvěsti neslyšeli, tak jsme se rozhodli se toho ujmout a vytvořit dreamcast na Magii havranů, který se snad nějakou hříčkou osudu dostane až k rukám filmařům, a to je motivuje k natočení dalšího božího filmu.

Nadaná umělkyně Isobel se živí portrétováním nesmrtelných víl, které obdivují lidská řemesla. Kdyby se totiž pokusili něco vytvořit, tak je to dost dobře může stát i jejich vlastní život. Když k Isobel přijde podzimní princ Havran, do očí mu namaluje smutek a tím si nevědomky přepíše vlastní osud. Havran ji totiž unáší do království víl, aby se zodpověděla ze svého zločinu. Už jenom tohle zní skvěle a teď do toho přidejte kulisy vílího království, nádherné lesy a honosné interiéry, zlověstné víly v neskutečných róbách a napínavý dej k tomu! To potřebujete vidět.

Olivia Holt jako Isobel

Isobel je velmi ambiciózní a doufá, že si dokáže svým uměním zařídit pohodlný život. Na první pohled může vypadat jako kráska v nesnázích, ale opak je pravdou a je schopná se ubránit proti nejrůznějším nástrahám (ať už přírodních, tak i lidských). Role by se mohla ujmout Olivia Holt, kterou jste viděli například v disneyovském Nakopni to.

Avan Jogia jako Havran

Havran je prastarou vílou, která vládne svému podzimnímu kusu země a jako většina víl je to klasicky trochu bručoun (a samozřejmě je také nadpozemsky krásný). A trápí ho něco, co všichni považují na slabinu – má totiž city. A to je v království víl problém. Zahrát by si ho mohl Avan Jogia, který je nejvíce známý ze své role v V jako Victoria.

Michael Fassbender jako Roháč

Roháč je obdivovatelem Isobelina umění a již nesčetněkrát si nechal namalovat svůj obraz. Stejně jako každá víla i on je krásný, ale stejně jako každá víla i on má drobnou vadu – příliš dlouhé prsty na to, aby byly lidské. Role Roháče by seděla Michaelovi Fassbenderovi, kterého určitě znáte z X-Men: Dark Phoenix.

Francesca Capaldi jako Konvalinka

Krásná, jemná, a přesto by vám dokázala bez problémů a bez váhání podříznout krk. Je Roháčovou dcerou a stejně jako on miluje umění. A taky stejně jako u ostatních víl si u ní nikdy nemůžete být jistí, co udělá příště. Konvalinku by si mohla zahrát Francesca Capaldi, jejíž největší role je v seriálu Crown Lake.

Gwyneth Paltrow jako teta Emma

Isobelina teta Emma je neskutečně hodná a pečující a rozhodně byste do ní neřekly, že by měla nějaké sklony k bojům a zápasení, ale pro svou neteř by byla ochotná překročit hranice do vílího království a bojovat se všemi vílami, které by jí přišly do cesty. Ideální Emmou by pro nás byla Gwyneth Paltrow, kterou určitě nemusíme představovat.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.