Dreamcast Kufr z nebe

Kroniky prachu jsme si zamilovali, a když Lin Rina přišla s novou knihou odehrávající se ve stejném prostředí oslavili jsme to (nepřeháníme, fakt jsme to oslavili). A jak jinak dovršit oslavy, než dreamcastem na Kufr z nebe!

Kufr z nebe se odehrává na konci devatenáctého století, takže filmové kulisy a pozadí by bylo doopravdy impozantní. Do toho dobové kostýmy a účesy a je jasné, že vizuální stránka filmu by byla fantastická! Přidejte k tomu záhadu v podobě tajemného kufru, který z čista jasna spadl z nebes, hrdinku, která se rozhodla této záhadě přijít na kloub, mechanika, který se do neoficiálního vyšetřování zaplete taky a rezervovaného majordoma a romantická komedie je na světě.

Landry Bender jako Eliza

Eliza rozhodně předběhla svou dobu. Studuje na univerzitě, odmítá se chovat jako křehká dáma a miluje záhady (a zejména jejich odkrývání). Takže když má možnost jednu takovou záhadu vyřešit, okamžitě do toho jde bez ohledu na jakékoliv nebezpečí. Role Elizy by se mohla ujmout Landry Bender, kterou jste viděli ve Fuller House.

Joe Keery jako Jamie

Jamie je plachý mechanik, který se rád hrabe v přístrojích a málo mluví s lidmi. Jeho svět však naruší jeden kufr a jedna tvrdohlavá dívka, která ho vytahuje z jeho ulity. Sice by to přiznal jen velmi nerad, ale nakonec si hon za záhadou dost užíval. Zahrát by si ho mohl Joe Keery, kterého určitě znáte ze Stranger Things.

Jeremy Irvine jako pan Green

Pan Green je hodně rezervovaný a má problém věřit lidem, které nezná (a dost často i těm, které zná). Jeho poker face nemá konkurenci a odhadnout, co se mu odehrává v hlavě je prakticky nemožné. Ale jedné osobě se to čas od času povede. V roli pana Greena by se nám líbil Jeremy Irvine, který si zahrál v Pádu.

Gabriela Wilde jako Animant

Animant je typická knihomolka, raději si v pátek večer udělá čaj a čte si dobrou knihu, než aby se nastrojila a šla na ples s nadějí, že ohromí nějakého bohatého šlechtice, který si ji vezme. A navíc je taky vtipná a sarkasmus ji také není cizí, což chlapy z devatenáctého století občas dokázalo dost vyděsit. Na Animant se nám nejvíce hodí Gabriela Wilde, která zazářila například v Poldarkovi.

Barton Cowperthwaite jako pan Reed

Pan Reed je jednoduše řečeno… bručoun. A když se mu Animant začne plést do knihovny (ve které pracuje jako vrchní knihovník) nebere to úplně pozitivně a dává to dost najevo. Ale jakmile ho poznáte, tak uvidíte, že uvnitř tohohle protivného chlapa se schovává srdce ze zlata. Roli pana Reeda bychom svěřili Bartonu Cowperthwaitovi, který si zahrál v Pretty Little Things.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *