Dreamcast Jsme nevyhnutelní

Rok se s rokem sešel a Nofreeusernames vyšla už čtvrtá knížka. Těžko se tomu věří, ale i přes to, že jsme už udělali dreamcasty na Navždycky, Miluju tě. Já vím i Letní noci, tak se stále nenašel nikdo, kdo by naše přání vyslyšel. Tudíž jsme tu znova a jdeme to zkusit do čtveřice všeho dobrého.

Jsme nevyhnutelní uzavírá „duhovou“, volně navazující sérii, která začala v roce 2020 knížkou Navždycky. O 3 roky později se Travis, postava, která celou sérii odstartovala, vrací se svým vlastním příběhem. Nevrací se ale pouze on, ale i Harper, která si poctiví čtenáři můžou pamatovat už z Miluju tě. Já vím a Letních nocí. Tihle dva spolu dokonce už kdysi chodili, jenže to neklaplo. A tak teď, když kluci z Travisovy kapely přijmou Harper jako novou zpěvačku, nastává ideální čas na jejich druhou šanci.

Krysten Ritter jako Harper

Harper už kdysi prošla naším pomyslným konkurzem, ale vzhledem k tomu, že se ve Jsme nevyhnutelní přesouváme do prostředí vysoké školy a Harper nám vyrostla, rozhodli jsme se, že ji přeobsadíme. Harper je tak trochu „bad girl“ tohohle příběhu, a tak si její obsazení říká o někoho, komu taková ta drsnost kouká z očí. Proto jsme vybrali Krysten Ritter, kterou můžete znát jako představitelku Jessicy Jones ze stejnojmenného seriálu.

Shawn Mendes jako Travis

I Travis se dočká přeobsazení. Cole Sprouse, kterého jsme obsadili původně v dreamcastu Navždycky, se totiž rozešel s našimi představami o Travisovi na vysoké, který okouzluje srdce všech holek jako kytarista v kapele. Sáhli jsme proto tentokrát spíše do naší složky celebrit hudebníků a vybrali Shawna Mendese. No nebyla by pro něj hlavní role ve Jsme nevyhnutelní ideálním hereckým debutem?

Emma Mackey jako Izzy

Izzy je Harpeřina spolubydlící, která i přes to, že je upoutaná na vozíček, šíří pozitivní energii a „vozíčkářský“ sarkasmus, kde se dá. Jejím poznávacím znakem je často se měnící barva vlasů, což by, jak jsme zjistili po brouzdání na Googlu, mohlo vyhovovat herečce Emmě Mackey, které sluší na hlavě snad vše a kterou můžete znát ze seriálu Sex Education, kde si zahrála jednu z hlavních postav Maeve.

Rudy Pankow jako Josh

Joshe bychom nazvali „zlatým retrívrem“ tohohle příběhu. Je to jeden z členů Travisovy kapely a podle označení „retrívr“ vám asi dojde, že je to ten méně problematický. Když jsme vymýšleli, koho máme vybrat, zvažovali jsme několik možností. Nakonec jsme ale vybrali Rudyho Pankowa, u kterého jsme si jistí, že by zvládl jak polohu „zlatého retrívra“, tak toho „drsnějšího“ muzikanta. Rudyho jste mohli vidět v seriálu Outer Banks, kde si zahrál JJ.

Blake Michael jako Shane

Na závěr jsme si nechali toho nejproblematičtějšího člena kapely, který nás ale hrozně baví – Shanea. Pro Shanea je kapela na prvním místě, a tak má problém se vším, co by její působení mohlo zkomplikovat. Jako třeba s láskou jiných členů… Na jeho místo bychom obsadili herce Blakea Michaela, kterého si můžete vybavit jako toho děsně božího bubeníka Charlieho z Disney muzikálu Lemonade Mouth.

předchozí
další
Monča alias Iamabookoholic

Můj život není tak zajímavý jako životy postav v YA knížkách, a tak se to jejich čtením snažím vykompenzovat a představovat si, jaké by to asi mohlo být. Jsem zastánce…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *