Dreamcast Jenom nestvůra

Jenom nestvůra od Vanessy Len je nejnovějším HumbookTipem, takže je jasné, že se neobejde bez dreamcastu! My fakt doufáme, že se to jednou podaří a doopravdy dojde k zfilmování, protože tuhle knížku naprosto zbožňujeme a věříme, že i film by byl naprostá pecka!

Joan jede za svou rodinou do Londýna a užívá si život. Nachází si brigádu, jde na rande s klukem, co se jí líbí a všechno vypadá dokonale. Až do momentu, kdy zjistí, že je tak trochu (doslova napůl z jedné strany rodiny) nestvůra a má schopnosti brát lidem jejich čas a pak v něm díky tomu cestovat. A taky že její rande je lovec nestvůr. Jestli tohle nezní jako skvělý základ pro film, tak už fakt nevíme, co lepšího by to mělo být. Cestování v čase (třeba do Londýna v devadesátkách, to fakt chcete!), morálně šedé postavy a skvělá romantická linka.

Courtney Eaton jako Joan

Joan je zpočátku dost nevinná a zjištění, že její schopnosti mohou ubližovat lidem nebere dobře a nejradši by je vůbec neměla. Je hodně přemýšlivá a rozhodně nejde do akce po hlavě. Zahrát by si ji mohla Courtney Eaton, která má stejně jako Joan anglické a čínské kořeny. Na svou velkou roli teprve čeká a tohle by mohla být ona.

Chase Stokes jako Nick

Nick chce dělat dobro. Což na jednu stranu je samozřejmě skvělé, ale ne pro Joan, protože patří mezi zabijáky nestvůr a v tomto ohledu vidí svět dost černobíle (a to trochu komplikuje situaci s Joan, která se mu jinak fakt líbí). Stejně jako Harry by asi řekl: „Ale já jsem vyvolený.“ Jeho role by se mohl ujmout Chase Stokes, kterého jste mohli vidět například v Outer Banks.

Tom Taylor jako Aaron

Aaron má všechno tak trochu na háku. Věci bere s nadhledem a sarkasmus je jeho druhý jazyk. Na první pohled vám může připadat zlomyslný, ale není zlý, spíš si jenom rád z lidí utahuje a jakmile si na něj zvyknete, přiroste vám k srdci. Jo, a je taky nestvůra. Jeho roli bych dala Tomu Taylorovi, který si zahrál například v Temné věži.

Helen Mirren jako Joanina babička

Joanina babička se ujala role toho, kdo jí oznámí, že není tak docela člověk a ukázala jí celý nový svět. Co se hereckého obsazení týče, tak bychom netroškařili. V její roli by se nám líbila oscarová Helen Mirren, kterou určitě nemusíme představovat.

Esme Creed-Miles jako Ruth

Kromě babičky má Joan oporu ještě také ve své sestřence Ruth, která jí pomáhá s přijetím sebe samotné a jejích nových sil. V roli by mohla zazářit Esme Creed-Miles, která už má za sebou několik rolí, ale tato by ji mohla vyšvihnout na výslunní.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.