Dreamcast Drahý Aarone

Moc nechápeme, jak je to možné, ale ze všech dosud vydaných knih Mariany Zapaty jsme dosud udělali dreamcast jen na knihu Rytmus, já & Malychin. A vzhledem k tomu, že nedávno vyšla kniha Drahý Aarone, kde se shodou okolností propojily dva Zapatiny knižní „světy“, nastal nejvyšší čas na další.

Představte si, že se přihlásíte jako dobrovolnice pro dopisování s vojákem v zámoří, posíláte si s ním jeden dva dopisy nebo e-maily týdně a jednoho dne se do něj zamilujete až po uši. Ruby Santosová si tohle představovat nemusí, jí se to totiž stalo, a jak už je u Mariany Zapaty zvykem, vztah Ruby a Aarona se buduje sice pomalu, ale na konci to jednoduše stojí za to.

Hailee Steinfeld jako Ruby

Ruby Santosová je taková ta milá, sympatická a nápomocná hlavní hrdinka, která by se pro ostatní jednoduše rozkrájela. S dopisováním s vojáky má už několik zkušeností a po té poslední z nich je zamilování se určitě to poslední, co by od dopisování s Aaronem čekala. Musíte nám dát za pravdu, že na její místo by se skvěle hodila americká zpěvačka, modelka a herečka Hailee Steinfeld, kterou jste mohli vidět například v dobovém seriálu Dickenson, kde stvárnila hlavní roli – Emily Dickenson.

Zane Phillips jako Aaron

Aaron je ztělesněním vysněného kluka snad každé holky. Jen se na to podívejte – rotmistr, silný, milý, přátelský a charismatický. Sice moc nečte, ale my mu to klidně odpustíme. V jeho roli bychom si dovedli představit například herce Zanea Phillipse, kterého můžete znát jako Bena z pozdějších řad seriálu Legacies. Když zvládl zahrát poloboha, tak voják by pro něj byl určitě hračka.

Bailee Madison jako Jasmine

Jasmine je Rubyina nejmladší sestra, a pokud jste četli knížku S láskou, Lukov, tak si ji určitě velmi dobře pamatujete. To ona je totiž tou mladou cílevědomou krasobruslařkou, která bruslí v páru s Ivanem Lukovem. V Drahém Aaronovi má sice jen velmi okrajovou roli, ale my si její obsazení nemohli nechat ujít. Na jejím místě si dovedeme představit herečku Bailee Madison, která si zahrála například v seriálu Once Upon a Time nebo v netflixovém snímku A Week Away.

Chris Wood jako Lukov

Do čtveřice všeho dobrého tu máme Ivana Lukova. Ten se sice v Drahém Aaronovi nevyskytuje, ale přeci nemůžeme Jasmine nechat bez jejího budoucího krasobruslařského partnera. Vysoký, namakaný, tmavovlasý, sarkastický a arogantní. Tady nemůžeme obsadit snad nikoho jiného než Chrise Wooda, herce, který už jednou ztvárnil charakterově dost podobnou postavu, a to Kaie Parkera v The Vampire Diaries. Tudíž si můžeme být dost jistí, že by to fungovalo.

předchozí
další
Monča alias Iamabookoholic

Můj život není tak zajímavý jako životy postav v YA knížkách, a tak se to jejich čtením snažím vykompenzovat a představovat si, jaké by to asi mohlo být. Jsem zastánce…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *