Dreamcast Divoká říše

Divokou říši jsme si naprosto zamilovali! Nová dystopie zasazená do prostředí Evropy, kde se střetávají lidé, víly, druidi a všemožné další bytosti nás dostala a fakt doufáme, že nám producenti udělají radost a sérii zfilmují. A zatím se budeme kochat naším výběrem herců, kteří by si v Divoké říši mohli zahrát.

Brexley žije v Budapešti a rozhodně se nedá říct, že by střádala. Prochází vojenským výcvikem, aby pak mohla bránit svou zemi před nepřátelskými vílami a ve volném čase občas riskuje život a naskakuje do nákladních vlaků. To se jí však jednou vymstí a ocitá se ve vězení, kde se nachází lidé, víly, druidy a taky Warwick. Rozkol mezi honosným prostředím v Budapešti a vězením by nabízel skvělý filmový (nebo seriálový) zážitek, do toho všemožné rasy, napětí ze situace a romantická linka, která by byla dokonalou třešničkou na dortu.

Caitlin Stasey jako Brexley

Brexley má rozhodně pro strach uděláno a dokáže si najít přátele i v těch nejneočekávanějších místech. Třeba ve své vězeňské cele. Se skřetem, co si sám šije fakt kreativní kusy oblečení. Jakmile získáte její věrnost, máte ji do konce života. Jako Brexley by se nám moc líbila Caitlin Stasey, která si zahrála v seriálu Království.

Jason Momoa jako Warwick

U herce, který by měl ztvárnět Warwicka jsme měli okamžitě jasno, protože to nemůže být nikdy jiný než Jason Momoa. Vysoký, svalnatý, dlouhé vlasy, uhrančivý pohled. Popis, který sedí na oba z nich! Warwick se s ničím moc nepárá a co ho rozčiluje, to většinou pak nedýchá moc dlouho. Je nedůvěřivý a překvapit ho je prakticky nemožné. Až na Brexley, ta ho překvapuje pořád.

Skyler Day jako Kex

Kex je neuvěřitelné mocná démonka, a ačkoliv dle nepsaných vězeňských pravidel by se měla držet své rasy, tak se začíná přátelit s Brexley. Má jedinečné poznávací znamení – jasně modré vlasy, díky kterým ji rozhodně nemůžete přehlédnout. Role by se mohla ujmout Skyler Day, která stejně jako Kex vypadá na první pohled křehce, ale o pár vteřin zjistíte, že zdání klame.

Michael Caine jako Tad

Tad je prastarý druid, který vypadá, že nemá daleko do hrobu, ale ukrývá se v něm neuvěřitelná moc, díky které si dokázal vybudovat respekt ostatních ve vězení. Z nějakého důvodu si vyhlédl Brexley a pomáhá jí, když u ní jde do tuhého. Tada by si mohl zahrát legendární Michael Caine, pro kterého by to možná byla trochu netypická role, ale za to by mu vážně sedla.

Alexander Ludwig jako Caden

Caden je nejlepší kamarád Brexley, která je do něj prakticky odjakživa zamilovaná. Jeho otec vládne celému Maďarsku, ale přesto mu to (možná i díky Brexley) nestouplo do hlavy. Je loajální, s Brexley se vrhá do každé blbosti (a vlaku) a je ochotný za ni položit i život. Jako ideální Caden nám připadá Alexander Ludwig, kterého znáte třeba z prvního dílu Hunger Games.

předchozí
další
Markéta alias Mlovesreading

Čtu hodně. Kdekoliv, kdykoliv. Ať už jedu dvě zastávky tramvají, nebo třeba jenom čekám ve frontě. Pokud je tam romantika, nezáleží mi na žánru a nesnáším smutné konce. Miluju krásné…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *