Dreamcast Čarodějka – Šepot kouzel

Když jsme si přečetli Čarodějku – Šepot kouzel, věděli jsme, že dreamcast nesmíme vynechat. Kdo by si totiž nechtěl vysnít adaptaci knížky, která má školu pro čaroděje, elfy, akci, knihomolku, lásku… no zkrátka tak nějak všechno, co chcete a potřebujete? My rozhodně ano. Takže dnešní článek berte jako takovou naši malou manifestaci, aby se to jednoho dne stalo skutečností.

Eiřin život se točí okolo žití v Čarodějné věži a učení se čarodějnictví. Jenže jednoho dne se rozhodne zúčastnit Turnaje pěti království a její život se od základu změní. Postupně získá pozvání na císařský dvůr, objeví v sobě talent pro zakázanou magii a začne se sbližovat… a ne jen tak s někým. Život si pro Eiru připravil spoustu překážek a Turnaj pěti království, se kterým má někdo temné úmysly, je jen jednou z nich.

Sophie Simnett jako Eira

Nejzavrhovanější učnice v Čarodějné věži – to je Eira, kterou dusí neustálé srovnávání s jejím starším bratrem a vzpomínky na minulost. A že její minulost je pořádně temná. Eira totiž před třemi lety zabila člověka. V roli této osmnáctileté čarodějky, která se rozhodne zúčastnit kouzelnického turnaje, bychom rádi viděli Sophie Simnett, kterou můžete znát například ze seriálu Daybreak.

Theo James jako Cullen

Cullen, „princ věže“, větroplavec, Eiřin namyšlený, populární a nadějný spolužák, miláček všech učitelů. No řekněme, že z počátku není pro Eiru zrovna nejoblíbenější osobou… ale co není, může být. Myslíme si, že na jeho místo by se skvěle hodil herec Theo James, kterého asi nejlépe můžete znát jako Čtyřku z už kultovní adaptace knižní série Divergence.

Taylor Lautner jako Ferro

Velvyslanec Ferro z vílí říše je, dalo by se říci, takovým tím trochu tajemným prvkem celého příběhu, který vás baví pokaždé, když vstoupí na scénu. Už od prvního momentu tušíte, že jeho postava bude stát za to. Přemýšleli jsme, koho bychom rádi na jeho místě viděli, a nakonec jsme usoudili, že Taylor Lautner (aneb Jacob ze Stmívání) by mohl být tím pravým.

Cameron Monaghan jako Marcus

Marcus je Eiřin bratr, který měl oproti ní vždycky tak trochu navrch. Eira totiž není ani tak z poloviny talentovaná, odhodlaná a oblíbená jako on, a to je něco, s čím se jen těžko smiřovala. Marcus totiž vždycky získal to, co chtěl. A protože si Marcuse představujeme jako trochu drsnějšího mladíka s pihami, nemohli jsme vybrat nikoho jiného než Camerona Monaghana, který ztvárnil například Iana Gallaghera v seriálu Shameless nebo Jeroma a Jeremiahu v Gothamu.

China Anne McClain jako Deneya

Deneya – pravá ruka a osobní strážkyně velvyslance Ferra. Drsná, chladná, s nikým a s ničím se nepáře, což Eira velmi brzy na vlastní kůži zjistí. Na její roli by se podle nás skvěle hodila herečka China Anne McClain, která má s podobnými postavami už několik zkušeností. Dříve totiž ztvárnila například stejně drsnou Umu v Disney filmu Následníci.

předchozí
další
Monča alias Iamabookoholic

Můj život není tak zajímavý jako životy postav v YA knížkách, a tak se to jejich čtením snažím vykompenzovat a představovat si, jaké by to asi mohlo být. Jsem zastánce…

více
Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *