Poslední světlo, které nepohaslo

Pokračování romantické queer dystopie To jediné, co na světě zbývá

Andrew a Jamie se po strastiplné cestě usadili v nové komunitě. Konečně jsou v bezpečí. Oba zaujali v místní skupině nějakou roli a plní si své povinnosti. Postupně se ale ukazuje, že každý z nich chce něco jiného. Jamie je připravený se vydat dál, jen oni dva. Andrew ale chce zůstat v „bezpečí“ komunity. Když se na pobřeží rozpoutá bouře, nemají na vybranou a musí se vydat zase do divočiny, kde se potulují jejich staří nepřátelé. Dokážou najít cestu do bezpečí a zpátky jeden k druhému?

Informace
Ukázka z knihy
Koupit
Jazyk:
čeština
Počet stran:
432
EAN:
9788074989308
Datum vydání:
9. 6. 2025
Věk od:
14
Šířka:
130
Výška:
200
Nakladatel:
COOBOO
Typ:
Kniha
Vazba:
brožovaná lepená
Další knihy ze série
Posty, které by tě mohly zajímat
videa
Červnová online merenda 2025

Červnová merenda je na počet knížek trochu skromnější, protože vám chceme dát šanci našetřit na všechno, co se chystá v druhé půlce roku 😁

citáty

Tohle je karma. Beru na vědomí, vesmíre! Ale nemusel jsi bejt taková svině.

Erik J. Brown: To jediné, co na světě zbývá
videa
Dubnová online merenda 2023

Kdy vyjde česky nová Maasová, navazující série na Krutého prince nebo volné pokračování Odkazu Dračích jezdců? 🤔 Ale nebojte, tahle merenda je samozřejmě i o tom, co vyjde teď v dubnu.